


Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Вага | 73,5 кг |
| Діаметр димоходу (внутрішній) | 125 мм |
| Діапазон регулювання опалення | 50-90ºС |
| ККД (по нижній теплоті згоряння) | 90 % |
| ККД (по нижній теплоті згоряння) | Природне |
| Максимальна витрата палива | 2,4 м³/год |
| Максимальний робочий тиск контуру ГВП | - бар |
| Максимальний робочий тиск контуру опалення | 1 бар |
| Матеріал теплообмінника контура ГВП | - |
| Матеріал теплообмінника котла | Сталь |
| Номінальна потужність | 20 кВт |
| Номінальний тиск газу | 13 мбар |
| Підключення газу | 1/2 дюйм |
| Підключення контуру ГВП | - дюйм |
| Підключення контуру опалення | 2 дюйм |
| Продуктивність по ГВП, Δ 35 º С | - л/хв |
| Температура продуктів згоряння | 110 ºС |
| Паливо | Природний газ за ГОСТ 5542 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 477 мм |
| висота | 898 мм |
| ширина | 455 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Атон |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
- Цена: 21 902 ₴

