




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дошка для прасування Colombo Poseidon (A122L20W) має гарний дизайн чохла, а також ергономічну підставку для праски. Металева основа виготовлена у вигляді сітки для запобігання утворенню конденсату від парових прасок, а бавовняний чохол забезпечує легке ковзання праски і відмінний результат прасування. Робоча поверхня розміром 114 x 36 см підійде для різних типів речей. Регулювання по висоті в 6-ти положеннях дозволить вам налаштувати дошку під свій зріст і забезпечить оптимальні умови для прасування. Компактні розміри допоможуть легкому зберіганню, і це робить її ідеальним варіантом для будь-якої оселі.
Особливості:
- Розміри у складеному стані - 171 x 40 x 7 см.
- Розміри в робочому положенні - 145 x 40 x 95 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 114 x 36 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 71 до 90 см.
- Загальна вага - 4,3 кг.
- Регулювання по висоті в 6 положеннях.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Матеріал чохла: 100% бавовна органічного походження.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø22 мм з антикорозійним покриттям.
- Металеві елементи вкриті порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Тип | Гладильная доска |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 931266 |
| Вес | 5 кг кг |
| Вага в упаковці | 5,6 кг |
| Высота | Від 71 до 95 см |
| Габарити упаковки | 175 х 45 х 12 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Multi-colored |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Материал | Сталь |
| Особенности | Підставка для праски <br /> Регулювання по висоті <br /> Основа з металевою сіткою |
| Размер | 145 x 40 x 95 |
| Розміри поверхні для прасування | 114 x 36 см |
| Розміри у складеному вигляді | 171 x 40 x 7 см |
| Штрихкод | 8003186012401 |
- Цена: 2 621 ₴

