




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дошка для прасування Colombo Acquario (A135L24W) має гарний дизайн чохла, а також ергономічну підставку для праски. Металева основа виготовлена у вигляді сітки для запобігання утворенню конденсату від парових прасок, а бавовняний чохол забезпечує легке ковзання праски і відмінний результат прасування. Робоча поверхня розміром 120 x 40 см підійде для різних типів речей. Регулювання по висоті в 10-ти положеннях дозволить вам налаштувати дошку під свій зріст і забезпечить оптимальні умови для прасування.
Особливості:
- Розміри у складеному стані - 176 x 46 x 8 см.
- Розміри в робочому положенні - 155 x 46 x 95 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 120 x 40 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 71 до 95 см.
- Вага - 8,1 кг.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Полиця для одягу, підрукавник для прасування.
- Матеріал чохла: 100% бавовна органічного походження.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø28 мм з антикорозійним покриттям.
- Металеві елементи вкриті порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Тип | Гладильная доска |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 931267 |
| Вес | 8,1 кг кг |
| Вага в упаковці | 8,7 кг |
| Высота | Від 71 до 95 см |
| Габарити упаковки | 180 х 50 х 12 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Multi-colored |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Материал | Сталь |
| Особенности | Підставка для праски <br /> Регулювання по висоті <br /> Основа з металевою сіткою<br /> Полиця для білизни<br /> Тримач проводу<br /> Підрукавник в комплекті |
| Размер | 155 x 46 x 95 см |
| Розміри поверхні для прасування | 120 x 40 см |
| Розміри у складеному вигляді | 176 x 46 x 8 см |
| Штрихкод | 8003186016201 |
- Цена: 4 388 ₴

