



Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Вихідна напруга | 230 В |
| Потужність двигуна | 8,5 к.с. |
| Тип двигуна | Одноциліндровий чотиритактний |
| Тип палива | Бензин А-92/95 |
| Охолодження | Повітряне |
| Кількість розеток | 1 х 230В 16А |
| Об'єм паливного баку, л | 8 л |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Дисплей | Цифровий |
| Аналоги | 082890 |
| Номінальна потужність | 3500 Вт |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Максимальна потужність | 3800 Вт |
| Робоча потужність | 3500 Вт |
| Тип запуску | Ручний |
| Об'єм мастила в катері | 0.6 л |
| Максимальна витрата палива | 230 г/кВт⋅год |
| Індикатор рівня палива | Має |
Комплектація Генератор бензиновий 4-х тактний Iнверторний IG-38 3.5/3.8кВт (ручний запуск) APRO
| Упаковка | Картонна коробка |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Свічковий ключ | 1 шт. |
| Генератор | 1 шт. |
| Штепсельна вилка | 1 шт. |
| Опора | 4 шт. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
- Цена: Цену уточняйте
- Способ упаковки: Заводская

