



Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Вихідна напруга | 230 В |
| Потужність двигуна | 9,2 к.с. |
| Тип двигуна | Одноциліндровий чотиритактний |
| Тип палива | Бензин А-92/95 |
| Охолодження | Повітряне |
| Кількість розеток | 2 х 230В 16А |
| Об'єм паливного баку, л | 12 л |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Дисплей | Цифровий |
| Аналоги | 085576 |
| Номінальна потужність | 4500 Вт |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Вага, кг | 43 кг. |
| Максимальна потужність | 5000 Вт |
| Робоча потужність | 4500 Вт |
| Тип запуску | Електричний стартер/ручний |
| Об'єм мастила в катері | 0.6 л |
| Максимальна витрата палива | 445 г/кВт⋅год |
| Індикатор рівня палива | Має |
Комплектація Генератор бензиновий 4-х тактний Iнверторний IG-45E 4.5/5.0кВт (електро запуск) APRO
| Упаковка | Картонна коробка |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Свічковий ключ | 1 шт. |
| Генератор | 1 шт. |
| Штепсельна вилка | 2 шт. |
| Акумуляторна батарея | 1 шт. |
| Опора | 4 шт. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
- Цена: Цену уточняйте
- Способ упаковки: Заводская

