




Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Ємність аккумулятору | 1166 Вт·год |
| Тип акумулятора | Li-NMC (літій-нікель-марганцево-кобальтовий) |
| Ліхтарик | - |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Максимальна потужність | 2000 Вт (Пікова потужність) |
| Індикація | Світлодіодний цифровий дисплей |
| Вихід змінного струму АС | AC 230B 50Гц |
| Вихід USB-А | USB1/2: 5В/3A, 9В/2A, 12В/1,5А (18Вт Макс) QC3.0; USB3/4: 5В/2,4A (12Вт Макс) |
| Вихід USB-C | 100Вт Макс. PD |
| Автомобільна розетка | 12В/10A (120Вт Макс) |
| Входи для заряджання | АС: 600Вт / DC Сонячна панель: 400Вт Макс. |
| Температура розряджання | від -20 до 45°C |
| Температура заряджання | від 0 до 45°C |
| Життєвий цикл | 1000 циклів перезаряджання до 80% |
Комплектация Зарядная станция PS-1000 220В 1000Вт (1166Вт/ч) с беспроводной зарядкой APRO
| Упаковка | 1 шт. |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Зарядна станція | 1 шт. |
| Зарядний пристрій | 2 шт. (Зарядний кабель АС + Автомобільний кабель для зарядки станції) |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
- Цена: Цену уточняйте

