




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Окуляр Explore Scientific 82° Ar 18mm (2") (218818) з великим кутом огляду надає спостерігачу панорамне зображення, а також дозволяє розслабити око при детальних оглядах об'єктів продовж тривалого часу. Водонепроникний, ущільнений та продутий інертним газом (аргоном), щоб запобігти внутрішньому запотіванню. Це також збільшує термін служби внутрішніх покриттів. Лінзи мають багатошарове покриття та чорні грані для забезпечення максимального контрасту.
Особливості:
- Поле зору 82°.
- Водонепроникний.
- Продутий інертним газом, внаслідок чого повітря витісняється аргоном, який не вступає в реакції з іншими речовинами, не містить у своєму складі водяної пари й не конденсується на внутрішніх поверхнях оптики.
- Лінзи з багатошаровим покриттям.
- Сумісний з телескопами Explore Scientific із посадковим діаметром окуляра - 50,8 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Explore Scientific |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 931371 |
| Вес | 630 г кг |
| Вага в упаковці | 0,8 кг |
| Габарити | 120 х 60 мм |
| Габарити упаковки | 15 х 10 х 8 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комп'ютерне наведення | Немає |
| Комплектация | Окуляр <br /> Ковпачки лінз |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Посадковий діаметр окуляра | 50,8 мм |
| Просвітлення | Багатошарове (Multi-coated) |
| Цвет | Black |
- Цена: 14 317 ₴

