

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Led лампи AMS Vision-R H7 5500K CANBUS:
Особливості: +180% яскравіше світло
Потужність - 24 W
Робоча напруга - 12 v
Колірна температура - 5500 К
Цоколь: H7
Пасивне охолодження
Ціна вказана за 1 шт
LED чіпи на мідній підкладці спеціально розроблені для використання у світлодіодних лампах головного світла;
Освітленість + 180% (порівняно з галогеновими лампами);
Відмінна світло-тіньова межа в рефлекторній та лінзованій оптиці із щільним та рівномірним світловим потоком 5500К;
Стартова потужність 28 Вт, робоча 24 Вт;
Високоефективна система охолодження з використанням двох мідних теплових трубок та алюмінієвого радіатора;
Зовнішній драйвер із вбудованим модулем CANBUS;
Номінальна напруга 12В
| Вид | Світлодіодна (LED) |
| Цоколь | H7 |
| Кольорова температура | 5500K |
| Потужність | 24 Вт |
| Охолодження | Пасивне |
| Особливості | +180% яскравіше світло |
| Світловий потік, Лм | 8000 Лм |
| Тип роз'єму | Штатний |
| Напруга | 12 В |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Sigma |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
- Цена: 895 ₴

