



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис продукту
- Підходить для майстрів та професіоналів
- Може використовуватися в столярних майстернях, інструментальних майстернях, майстернях з технічного обслуговування
- Його конструкція також підходить для великих виробничих потужностей
- Легка та швидка заміна ременя
- Висока швидкість стрічки
- Грубе, тонке та фігурне шліфування
- Широкий спектр застосування для обробки металу, дерева та інших матеріалів
Технічні дані
| Споживання енергії | 1500 000 ват |
| Швидкість стрічки | 19 000 м/с |
| Напруга | 230 В |
| Розмір ременя | 100 x 1220 мм |
| Розміри | 620 x 400 x 345 мм |
| Вага | 35,5 кг |
| Діаметр всмоктуючого сопла | 2 x 73 мм |
| Шліфувальна поверхня | 290 x 100 мм |
| Загальна вага | 38 кг |
| Вага нетто | 35 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Производитель | Proma |
| Состояние | Новое |
- Цена: 27 375 ₴

