
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Параметри мережі | |
|---|---|
| Частота | 50 GHz |
| Напруга | 230 В |
| Загальні параметри | |
| Довжина | 1150 мм |
| Висота | 950 мм |
| Вага | 148 кг |
| Ширина | 530 мм |
| Основні | |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 4000 об/хв |
| Максимальна глибина стругання | 5 мм |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Ширина заготовки | 250 мм |
| Максимальна швидкість подачі | 0.06 м/сек |
| ЧПУ | Ні |
| Виробник | Proma |
| Тип верстата | Фугувальний |
Стругальна машина з протяжкою PROMA HP-250-3/230
Основні технічні характеристики:
Загальна вага 191 кг
Розмір (д х ш х в) 1150 х 530 х 950 мм
Строгальна машина
Потужність 2 кВт/230 В
Ширина стругання 250 мм
Макс. стружка 5 мм
Швидкість обертання ножа 4000/хв.
Кількість ножів 3
Діаметр ножового циліндра 75 мм
Довжина столу 1050 мм.
Протяжка
Макс. ширина матеріалу 250 мм
Макс. товщина 190 мм
Макс. стружка 1 мм
Оберти обертання 4000/хв.
Кількість ножів 3
Розмір столу 600 х 250 мм
(без довбіжного пристрою)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Proma |
| Страна производитель | Чехия |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Фуговально-рейсмусовый |
- Цена: 71 649 ₴
- Способ упаковки: Заводская

