




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис продукту
- Стабільна чавунна конструкція
- Перевагою цього типу є ширина стругання 310 мм та використання протяжки з машинною подачею.
- Особливо підходить для домашніх робіт та самостійного виготовлення виробів, а також для малого та середнього серійного виробництва в столярних майстернях
- Складання столу та кришки з витяжним патрубком забезпечує легкий доступ до протягу
- Рубанок з протяжним інструментом, призначений для обробки м'якої та твердої деревини
- Перевагою цього типу є ширина стругання 310 мм та використання протяжки з машинною подачею.
- Жорстка чавунна конструкція верстата та вихідна швидкість циліндра з чотирма стругальними ножами забезпечують високоякісну оброблену поверхню
- Можливість обертання циліндра після зупинки машини для легкої заміни ножа.
Технічні дані
| Напруга | 400 В |
| Споживання енергії | 2200 Вт |
| Макс. ширина стругання | 310 мм |
| Макс. чіп | 3 мм |
| Ø вихлопного сопла | 100 мм |
| Швидкість циліндра | 4000 хвилин |
| Кількість стругальних машин/ножів стругального верстата | 4/4 |
| Розмір ножа | 310 x 30 x 3 мм |
| Ø ножового циліндра | 95 мм |
| Макс. ширина розтягування | 310 мм |
| Макс. товщина матеріалу | 220 мм |
| Швидкість розтягування | 8 м/хв. |
| Швидкість витяжного ролика | 4000 хвилин |
| Ø розсувного циліндра | 40 мм |
| Розмір таблиці | 310 x 750 мм |
| Розмір стругального столу | 310 x 1520 мм |
| Загальна вага | 347 кг |
| Вага нетто | 281 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Proma |
| Страна производитель | Чехия |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Фуговально-рейсмусовый |
- Цена: 136 056 ₴
- Способ упаковки: Заводская






