




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Технічні дані
| Напруга | 400 В |
| Диск | 254x30x3 мм |
| Робоча висота | 850 мм |
| Розмір таблиці | 1000x635 мм |
| Розмір розсувного столу | 1000x250 мм |
| Ø шпинделя головного диска | 30 мм |
| Довжина подорожі | 800 мм |
| Розширення лінійки | 1000 мм |
| Макс. зріз 90° | 80 мм |
| Макс. зріз 45° | 65 мм |
| Споживання енергії | 2200 Вт |
| Швидкість пильного диска | 4000 об/хв¹ |
| Загальна вага | 118 кг |
| Вага нетто | 104 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Proma |
| Страна производитель | Чехия |
| Состояние | Новое |
- Цена: 71 079 ₴





