



Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proma |
| Країна виробник | Чехія |
| Споживана потужність | 3 кВт |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кількість обертів холостого ходу | 4000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 315 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| ЧПУ | Ні |
| Стан | Новий |
| Максимальний діаметр додаткового диска | 315 мм |
| Швидкість обертання диска | 4000 об/хв |
| Швидкість обертання додаткового диска | 1100 об/хв |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 260 кг |
| Довжина | 2310 мм |
| Ширина | 2100 мм |
| Висота | 1100 мм |
Напруга 400 В потужність 3000 Вт Обороти 4000 про. / мін. Розмір диска 315 x 30 мм Робоча висота-860 мм
Основні технічні характеристики:
Напруга 400 В
потужність 3000 Вт
Обороти 4000 про. / хв.
Розмір диска 315 x 30 мм
Робоча висота 860 мм
Розмір столу 1480 x 800 мм
Розмір додаткового столу 600 x 530 мм
Розмір пересувної каретки 500 х 480 мм
Довжина пересування – 1660 мм
Висунення лінійки – 1500 мм
Максимальний проріз 90 град. 100 мм
Максимальний проріз 45 град. 75 мм
Кут установки диска 0 — 45 град.
Кут установки основного упору– +/- 45 град.
Розмір 2310 x 2100 x 1100 мм
Вага 260 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Proma |
| Страна производитель | Чехия |
| Состояние | Новое |
- Цена: 152 484 ₴

