




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | Proma |
| Споживана потужність | 0.37 кВт |
| ЧПУ | Ні |
| Ємність бака | 8 л |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Швидкість руху стрічки | 20 м/хв, 30 м/хв, 50 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 1640 мм |
| Ширина стрічкової пили | 13 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 0.6 мм |
| Зона обробки при 90° | 120x110 |
| Зона обробки при 45° | 80x60 |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Одноколонний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 88 кг |
В даний час випускаються різні модифікації стрічкових пилок по металу. Саме по собі це обладнання дуже функціонально: воно дозволяє різати круглий металевий прокат, куточки, труби і швелери на заготівлі певних розмірних параметрів, причому безперервно. Стрічкопильний верстат здатний працювати з кольоровими металами, нержавіючої та легованої сталлю, чавуном. Це обладнання може здійснювати пакетну різання заготовок з дрібним перетином.
Верстати для стрічкової різання випускаються трьох основних видів:
- ручні (ручний підйом рами і тиски);
- напівавтоматичні (автоматичний підйом рами і гідравлічні лещата);
- автомати (додається автоподача заготовки в зону нарізування).
Більшість верстатів обладнані поворотною рамою, з допомогою якої можна різати під різним кутом. Модель РРК-115U PROMA має також можливість вертикальної різки.
Основні характеристики:
Напруга 230 В
Споживана потужність 370 Вт
Швидкість різання 20-29-50 м/хв.
Макс. діаметр різання:
(90 град.) 110 мм
(45 град.) 100 мм
Макс. розмір розріз. матеріалу:
(90 град.) 120x110 (щілину) мм
(45 град.) 80x60 (щілину) мм
Вертикальная резка да
Размер ножовочного полотна 1640x13x0,6 мм
Резка под углом 0- 45 град. 90, 45 град.
Вес 88 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Proma |
| Страна производитель | Чехия |
- Цена: 28 983 ₴






