

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | Proma |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| ЧПУ | Ні |
| Ємність бака | 8 л |
| Кількість швидкостей | 4 шт. |
| Швидкість руху стрічки | 35 м/хв, 40 м/хв, 60 м/хв, 100 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 2360 мм |
| Ширина стрічкової пили | 20 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 0.9 мм |
| Зона обробки при 90° | 180x300 |
| Зона обробки при 45° | 180x110 |
| Стан | Новий |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 145 кг |
Стрічкова пила по металу PPK-175
Стрічкопильний верстат PPK-175 призначений для різання матеріалів різної щільності: від алюмінію, алюмінієвих сплавів і металів без вмісту заліза, до високоміцної сталі. Пила призначена для різання деталей, максимальний розмір яких становить 180 х 300мм.
PPK-175 складається з чавунних деталей з металевими кожухами. Ця комбінація матеріалів забезпечує достатню жорсткість верстата при максимальному резе. Пилку можна налаштувати для різання під кутом 45°і 90°. Пильна стрічка приводиться в дію трифазним двигуном. Швидкість опускання пільной рами можна регулювати демпферным гідроциліндром. Модель оснащена системою охолодження СОЖ.
Дане обладнання використовується на дрібносерійному і серійному виробництві. Наприклад в заготівельному цеху стрічкопильний верстат буде необхідною ланкою в ланцюжку виробничого процесу.
Основные технические характеристики:
| Напряжение | 400в |
| Потребляемая мощность | 750Вт |
| Скорость резки | 34/41/59/98 м/мин |
| Макс. диаметр резки | 180мм — 90гр, 110мм — 45гр |
| Макс. размер разрезаемого материала | 180х300мм – 90гр, 110х180 – 45гр |
| Размер ножовочного полотна | 2360x20x0,9 |
| Резка под углом | 90 и 45 град. |
| Вага | 145кг |
Особливості:
• Великий діапазон швидкостей
• Легкодоступна панель керування на рамі пилки
• Гідравлічний циліндр нової конструкції
• Простота регулювання притискного зусилля
• Металева щітка для зняття стружки
• Автоматичне кінцеве вимикання
• Ремінна передача
• Можливість роботи верстата на низьких оборотах (застосовується для пиляння нержавійки)
• Поворотні лещата швидкозажимні
• Станція ЗОР
• Комплектується підставкою
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Proma |
| Страна производитель | Чехия |
- Цена: 72 069 ₴

