




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proma |
| Країна виробник | Чехія |
| Споживана потужність | 0.45 кВт |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 2580 об/хв |
| Кількість швидкостей | 6 шт. |
| Кут нахилу | 90 град. |
| ЧПУ | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 38 кг |
| Довжина | 760 см |
| Ширина | 490 см |
| Висота | 260 см |
вердлильний настільний верстат PROMA PTB-16B/230 призначений для свердління невеликих отворів в різних виробах, у першу чергу виконаних з металу.
Найчастіше застосовується в невеликих майстернях, на малих підприємствах із середніми обсягами випуску продукції.
Имеет низкую потребляемую мощность, работает от однофазной сети, но при этом хорошо справляется со всеми поставленными задачами. Рабочий стол можно наклонять и поворачивать, благодаря чему работать на этом станке очень удобно. Безопасность работы на станке гарантирует прозрачный защитный экран из пластика.
Высокие детали можно без труда закрепить на основании станка и легко обработать. Для этого и на рабочем столе, и на основании станка имеются специальные пазы.
У верстата передбачений спеціальний механізм для піднімання і опускання робочого столу. Також є можливість встановити необхідну глибину свердління.
Основні операції, які можна виконувати на свердлильному настільному верстаті:
- Свердління
- Розгортання
- Зенкування
Споживана потужність верстата становить 450 Вт. Що стосується розмірів – вага пристрою до 42 кілограмів, загальна висота – 840 мм
У верстата є дванадцять швидкостей для більш комфортної та точної роботи.
Основні технічні характеристики:
Напруга 230 В
Споживана потужність 450 Вт
Патрон 3-16 мм
Макс. отвір свердління 16 мм
Конус шпинделя II Мк
Виліт шпинделя (X) 127 мм
Хід шпинделя 60 мм
Макс. відстань між шпинделем і столом (h) 420 мм
Макс. відстань між шпинделем і підставою (H) 540 мм
Розмір столу (a x b) 198x198 мм
Розмір тла (A x B) 340x210 мм
Діаметр колони (D) 60 мм
Кількість швидкостей 12 ст.
Діапазон обертів:
210/280 хв. -1
320/420 хв. -1
500/540 хв. -1
830/1290 хв. -1
1350/1580 хв. -1
2180/2580 хв. -1
Т-подібний паз 14
Загальна висота (V) 840 мм
Вага нетто / брутто 38 / 42 кг
Упаковка (д x ш x в) 760x490x260 мм
Особливості:
- можливість вибору напрямку обертання шпинделя –
- підсвічування –
- можливість затягування шпинделя –
- регулювання глибини свердління та
- поворот столу –
- нахил столу +/– 45 град. так
- радіальні підшипники та
- аксіальний підшипник
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Proma |
| Страна производитель | Чехия |
| Пользовательские характеристики | |
| вес нетто | 14 кг |
| Габаритные размеры, ШхДхВ | 330х830х250 мм |
- Цена: 17 940 ₴




