




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис продукту
Колонні свердла PROMA призначені для свердління та зенкування. Шпиндель встановлений у кулькових підшипниках та оснащений конусом Mk II, в який можна вставити свердлильний патрон або інструмент. Робочий стіл можна обертати на 360° за допомогою поворотного штифта та нахиляти під кутом +/- 45° відносно базової площини, що дозволяє свердлити отвори під різними кутами.
Дриль не оснащений освітленням.
- Можливість регулювання глибини свердління
- Можливість повороту столу
- Можливість нахилу столу +/- 45 градусів.
- Радіальні підшипники
- Настільний дриль PROMA призначений для свердління та зенкування.
- Шпиндель встановлений у кулькових підшипниках з конусом Морзе II та патроном діаметром до ... 16 мм
Технічні дані
| Споживання енергії | 600 000 ват |
| Макс. діаметр просвердленого отвору | 20 000 мм |
| Напруга | 230 В |
| Чак | 3-16 мм |
| Виліт шпинделя (X) | 170 мм |
| Подача шпинделя | 80 мм |
| Макс. геть. кип'ятити. з таблиці (год) | 670 мм |
| Макс. геть. кип'ятити. від фундаменту (H) | 1150 мм |
| Розмір столу (ось і ширина) | 254 x 254 мм |
| Розмір основи (A x B) | 456x280 мм |
| Діаметр колони (D) | 73 мм |
| Кількість швидкостей | 12 |
| Діапазон швидкостей | 180 - 2740 об/хв. |
| Т-подібний стіл для слотів | 16 мм |
| Загальна висота (В) | 1590 мм |
| Розміри упаковки - картонна коробка (Д x Ш x В) | 1430 x 510 x 256 мм |
| Загальна вага | 63 кг |
| Вага нетто | 58 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Proma |
| Страна производитель | Чехия |
| Пользовательские характеристики | |
| вес нетто | 14 кг |
| Габаритные размеры, ШхДхВ | 330х830х250 мм |
- Цена: 25 548 ₴






