




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proma |
| Країна виробник | Чехія |
| Споживана потужність | 1.1 кВт |
| Діаметр свердла | 25 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Кількість швидкостей | 8 шт. |
| Кут нахилу | 90 град. |
| ЧПУ | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 85 кг |
| Довжина | 1410 см |
| Ширина | 540 см |
| Висота | 265 см |
Напруга 400 В Споживана потужність 1100 Вт Патрон 5-20 мм Макс. отвір свердління 25 мм
Основні технічні характеристики:
Напряжение 400 В
Потребляемая мощность 1100 Вт
Патрон 5-20 мм
Макс. отверстие сверления 25 мм
Конус шпинделя III Мк
Вылет шпинделя (X) 215 мм
Ход шпинделя 80 мм
Макс. расстояние между шпинделем и столом (h) 640 мм
Макс. расстояние между шпинделем и основанием (H) 1150 мм
Размер стола (a x b) 350x355 мм
Размер сонования (A x B) 500x290 мм
Диаметр колоны (D) 80 мм
Число скоростей 16 ст.
Диапозон оборотов:
180/240 мин. -1
290/350 мин. -1
410/480 мин. -1
530/590 мин. -1
660/720 мин. -1
1190/1350 мин. -1
1510/1790 мин. -1
2100/3000 мин. -1
Т-образный паз 14
Общая высота (V) 1635 мм
Вага нетто / брутто 85 / 90 кг
Упаковка (д x ш x в) 1410x540x265 мм
Сверхстандартные можливості:
- можливість вибору напрямку обертання шпинделя та
- підсвічування так
- можливість затягування шпинделя –
- регулювання глибини свердління та
- поворот столу так
- нахил столу +/– 45 град. так
- радіальні підшипники та
- аксіальний підшипник –
Спеціальне оснащення:
- частотний перетворювач для плавної зміни обертів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Proma |
| Страна производитель | Чехия |
| Пользовательские характеристики | |
| вес нетто | 14 кг |
| Габаритные размеры, ШхДхВ | 330х830х250 мм |
- Цена: 39 990 ₴




