




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис продукту
Колонні свердла PROMA призначені для свердління та зенкування. Шпиндель встановлений у кулькових підшипниках та оснащений конусом Mk III, в який можна вставити свердлильний патрон або інструмент. Робочий стіл можна обертати на 360° за допомогою поворотного штифта та нахиляти під кутом +/- 45° відносно базової площини, що дозволяє свердлити отвори під різними кутами.
- Можливість регулювання глибини свердління
- Можливість повороту столу
- Можливість нахилу столу +/- 45 градусів.
- Зміна швидкості - за допомогою варіатора
Ця модель не має перемикача вперед/назад!
Технічні дані
| Споживання енергії | 1100 000 Вт |
| Макс. діаметр просвердленого отвору | 25 000 мм |
| Напруга | 400 В |
| Чак | 5 - 20 мм |
| Виліт шпинделя (X) | 215 мм |
| Подача шпинделя | 152 мм |
| Макс. геть. кип'ятити. з таблиці (год) | 750 мм |
| Макс. геть. кип'ятити. від фундаменту (H) | 1250 мм |
| Розмір столу (ось і ширина) | 356 x 356 мм |
| Розмір основи (A x B) | 508 x 349 мм |
| Діаметр колони (D) | 66 мм |
| Діапазон швидкостей | 200 - 2000 - варіатор мін.¿¹ |
| Т-подібний стіл для слотів | 14 |
| Загальна висота (В) | 1810 мм |
| Вага нетто/брутто | 85,5 / 90 кг |
| Розміри упаковки - картонна коробка (Д x Ш x В) | 1525 x 691 x 278 мм |
| Загальна вага | 85,5 кг |
| Вага нетто | 78,5 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Proma |
| Страна производитель | Чехия |
| Пользовательские характеристики | |
| вес нетто | 14 кг |
| Габаритные размеры, ШхДхВ | 330х830х250 мм |
- Цена: 54 252 ₴



