




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proma |
| Країна виробник | Чехія |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Діаметр свердла | 32 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 3480 об/хв |
| ЧПУ | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 144 кг |
| Довжина | 1450 см |
| Ширина | 653 см |
| Висота | 333 см |
| Додаткові параметри | |
| Конус шпинделя верстата | 4 |
Напруга 400 В Споживана потужність 1500 Вт Патрон 5-20 мм Макс. отвір свердління 32 мм
Основні технічні характеристики:
Напруга 400 В
Споживана потужність 1500 Вт
Патрон 5-20 мм
Макс. отвір свердління 32 мм
Конус шпинделя IV Мк
Виліт шпинделя (X) 260 мм
Хід шпинделя 120 мм
Макс. відстань між шпинделем і столом (h) 595 мм
Макс. відстань між шпинделем і підставою (H) 1100 мм
Розмір столу (a x b) 425x475 мм
Розмір тла (A x B) 580x450 мм
Діаметр колони (D) 92 мм
Кількість швидкостей 12 ст.
Діапазон обертів:
120/200 хв. -1
250/360 хв. -1
400/450 хв. -1
950/1280 хв. -1
1520/1840 хв. -1
2440/3480 хв. -1
Т-подібний паз 16
Загальна висота (V) 1730 мм
Вага нетто / брутто 144 / 150 кг
Упаковка (д x ш x в) 1450x653x333 мм
Сверхстандартные можливості:
- можливість вибору напрямку обертання шпинделя та
- підсвічування так
- можливість затягування шпинделя так
- регулювання глибини свердління та
- поворот столу –
- нахил столу +/– 45 град. так
- радіальні підшипники та
- аксіальний підшипник так
Спеціальне оснащення:
- частотний перетворювач для плавної зміни оборотів;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Proma |
| Страна производитель | Чехия |
| Пользовательские характеристики | |
| вес нетто | 14 кг |
| Габаритные размеры, ШхДхВ | 330х830х250 мм |
- Цена: 52 395 ₴






