




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Технічні дані
| Напруга | 400 000 вольт |
| Макс. діаметр просвердленого отвору | 30 000 мм |
| Хід шпинделя | 135 мм |
| Рекомендований макс. робоче розширення | 50 мм |
| Відстань між шпинделем та колоною | 260 мм |
| Відстань шпинделя від основи | 1165 мм |
| Відстань між шпинделем та столом | 645 мм |
| Подача головки | 180 мм |
| Нахил столу | 45° |
| Діапазон швидкостей | 125-3030 хвˉ¹ |
| Кількість рівнів швидкості | 12 |
| Рівні автоматичної подачі | 3 |
| Діаметр колони | 110 мм |
| Розмір таблиці | 420x350 мм |
| Основа з Т-подібним пазом | 12 мм |
| Стіл з Т-подібними пазами | 14 мм |
| Розміри (Д х Ш х В) | 750 x 540 x 2080 мм |
| Загальна вага | 368 кг |
| Вага нетто | 338 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Proma |
| Страна производитель | Чехия |
| Пользовательские характеристики | |
| вес нетто | 14 кг |
| Габаритные размеры, ШхДхВ | 330х830х250 мм |
- Цена: 302 523 ₴






