




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис продукту
Промисловий дриль з автоматичною подачею пінолі PROMA S-1840FP/400
Промисловий дриль-верстат PROMA S-1850FP/400 з редуктором – це потужний дриль з широким діапазоном швидкостей, автоматичною подачею та свердлильним столом у стандартній комплектації.
Основні переваги
- 3 автоматичні подачі шпинделя з електромагнітною муфтою перемикання
- Стіл можна обертати горизонтально навколо колони, регулюючи кут до 45° вправо та вліво.
- Оброблена робоча основа верстата (400 x 410 мм) з вбудованим насосом для охолодження
- Гарантована концентричність ≤0,02 мм, виміряна на пінолі
- Плавна робота машини завдяки загартованим та шліфованим шестерням
- Швидка зміна свердлильного інструменту за допомогою автоматичного ежектора
- Потужний приводний двигун, розроблений для безперервної роботи
Комплектація промислового дриля PROMA S-1840FP/400
- Масивний стіл (з можливістю нахилу та обертання)
- Патрон (з зубчастою передачею) 1 ÷ 13 мм / B 16
- Затискна оправка MK 4 / B 16
- Редукціонна втулка MK 4/MK 3, MK 4/MK 2, MK 3/MK 1
- Система охолодження
- Пристрій для нарізання різьби
- Електромагнітна подача пінолі/шпинделя
- Автоматичний викидач інструментів
- Перша заправка олії безкоштовна
- Робоче освітлення
- Захисна кришка з регулюванням висоти
- Інструменти для роботи
- Комплект запобіжників
- Інструкція із застосування
Технічні дані
| Напруга | 400 000 вольт |
| Споживання енергії | 1500 кВт |
| Макс. діаметр просвердленого отвору | 40 000 мм |
| Хід шпинделя | 190 мм |
| Рекомендований макс. робоче розширення | 60 мм |
| Відстань між шпинделем та колоною | 360 мм |
| Відстань шпинделя від основи | 1195 мм |
| Відстань між шпинделем та столом | 610 мм |
| Нахил столу | 45° |
| Діапазон швидкостей | 75 – 2020 хвˉ¹ |
| Кількість рівнів швидкості | 12 |
| Рівні автоматичної подачі | 3 |
| Діаметр колони | 140 мм |
| Розмір таблиці | 570x480 мм |
| Основа з Т-подібним пазом | 14 мм |
| Стіл з Т-подібними пазами | 14 мм |
| Загальна вага | 540 кг |
| Вага нетто | 510 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Proma |
| Страна производитель | Чехия |
| Пользовательские характеристики | |
| вес нетто | 14 кг |
| Габаритные размеры, ШхДхВ | 330х830х250 мм |
- Цена: 456 891 ₴






