




Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proma |
| Країна виробник | Чехія |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Діаметр свердла | 32 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 1600 об/хв |
| Кількість швидкостей | 8 шт. |
| ЧПУ | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Радіально-свердлильний |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
Шпинделі встановлені в шарикопідшипники і оснащені внутрішнім конусом Мк, під патрон або ріжучий інструмент.
Основні технічні характеристики:
Напруга: 400 В / 50 Гц
Споживана потужність: 1, 5 кВатт
Діапазон обертів: 100-1600 про. /хв.
Кількість швидкостей: 8
Максимальний діаметр свердління 32 мм
Максимальний нарізувані діаметр різьби: M22
Конус шпинделя: Мк III
Довжина ходу шпинделя: 135 мм
Подача шпинделя: 0, 08; 0, 14; 0, 22 мм/об.
Висота шпинделя від заснування: 275-680 мм
Виліт шпинделя від опори: 300-720 мм
Маса верстата: 380 кг
Основне оснащення:
Патрон для установки інструменту
Система охолодження
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Proma |
| Страна производитель | Чехия |
| Пользовательские характеристики | |
| вес нетто | 14 кг |
| Габаритные размеры, ШхДхВ | 330х830х250 мм |
- Цена: 224 262 ₴






