




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис продукту
Колонні свердла PROMA призначені для свердління та зенкування деревини. Шпиндель встановлений у кулькових підшипниках та оснащений конусом Mk II, в який можна вставити свердлильний патрон або інструмент.
- Всю верхню частину також можна нахилити для свердління під кутом.
- Стабільна та міцна конструкція
Технічні дані
| Споживання енергії | 550 000 Вт |
| Напруга | 230 000 вольт |
| Чак | 3 - 16 мм |
| Виліт шпинделя (X) | 320 мм |
| Подача шпинделя | 80 мм |
| Макс. відстань шпинделя від столу (h) | 350 мм |
| Макс. відстань шпинделя від основи (H) | 470 мм |
| Розмір столу (ось і ширина) | 230 x 210 мм |
| Розмір основи (A x B) | 345 x 215 мм |
| Діаметр колони (D) | 60 мм |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Діапазон швидкостей | 500–2450 хв.¹ |
| Т-подібний слот/крок столу | 15 / 115 |
| Загальна висота | 790 мм |
| Загальна вага | 40 кг |
| Вага нетто | 37 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Proma |
| Страна производитель | Чехия |
| Пользовательские характеристики | |
| вес нетто | 14 кг |
| Габаритные размеры, ШхДхВ | 330х830х250 мм |
- Цена: 24 744 ₴

