




Описание
Характеристики
Информация для заказа
S2CH - Середній A/B/C/H Безпечний - 8 Місткість - CAT: A/B/C/H
С2Ч
ФУНКЦІЇ
- Система безпеки із замком
- Система безпеки Spika для захисту розеток від злому
- 6 мм сталевий зовнішній відсік h
- Міцне порошкове покриття Blackstone
- 6 мм кромка дверей
- Корпус із 3-мм сталі
- 6мм двері
- Інтер'єр із килимовим покриттям кольору деревного вугілля
- Гачки на внутрішніх дверях для додаткового зберігання
- Магнітний датчик світла
- Попередньо просвердлені отвори під болти
- СПЕЦИФІКАЦІЇ
- Вага: 93 кг.
- Розміри: 36×36×150 см. Зовнішні розміри вказані тільки для шафи та не включають ручку та клавіатуру.
- Категорія: А, Б, В, Н
- Місткість*: 8
- Блокування анти-підглядання: Так
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SPIKA |
| Страна производитель | Австралия |
| Внешние размеры | |
| Внешняя высота | 1250 мм |
| Внешняя ширина | 210 мм |
| Внешняя глубина | 250 мм |
| Общие | |
| Вес | 17.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Количество оружейных стволов | 3 |
- Цена: Цену уточняйте

