




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дім Стонтон з гордістю пропонує комбінацію шахового набору та дошки «КОРОЛЕВИЙ ГАМБІТ» від Rechapados Ferrer, яка містить як дошку, так і фігури, що зробили популярний серіал Netflix світовим феноменом. Цей ретельно виготовлений набір розроблений, щоб забезпечити унікальний досвід у кожній грі.
| Шахова дошка в комплекті? | Включає шахову дошку. |
|---|---|
| Кінг Хайт | 3,875 дюйма / 9,84 см |
| Діаметр основи короля | 1,55 дюйма / 3,92 см |
| Матеріал базової поверхні | Більярдне полотно |
| Розмір квадрата | 2,0 дюйма / 5,1 см |
| Слід шахової дошки | 20 дюймів x 20 дюймів |
| Висота шахової дошки | 0,5 дюйма |
| Медіанна вага під час сету | 37 унцій |
| Загальна кількість штук | 34 шахові фігури, включаючи 2 додаткові ферзі (для просування пішака) |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrer Internacional |
| Страна производитель | Испания |
| Тип | Шахматы |
| Состояние | Новое |
- Цена: Цену уточняйте


