



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Брудоуловлювачі ICMA Арт. 745 зазвичай встановлюються в закритих системах, для збору забруднень що містяться в теплоносії (пісок, водорості, іржа та ін.) В спеціальну чашу фільтра з якої можна злити зібрані забруднення, навіть при працюючій системі, просто відкривши кран. Завдяки конструктивним характеристикам брудоуловлювачі можуть затримувати найменші частинки забруднень в постійному робочому режимі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ICMA |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 82745AF05 |
| Вага нетто, кг | 0,96 |
| Вид підключення | Різьблення |
| Гарантія | 24 місяця |
| Діаметр підключення зливного механізму | 3/4" |
| Діаметр підключення манометра | 1/2" |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник | Італія |
| Максимальна робоча температура, °C | 110 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 10 |
| Материал | Латунь; матеріал фільтруючого елемента - нержавіюча сталь |
| Наявність манометра | Немає |
| Рабочая среда | Вода (або розчин гліколю ≤ 50%) |
| Розмір підключення | 1"x1" |
| Резьба | Внутрішня |
| Серия | 745 |
| Ступінь фільтрації, мкм | 5 |
| Тип изделия | Самопромивний фільтр |
- Цена: Цену уточняйте

