


Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Технічні дані:
- Великі напівпневматичні колеса
- Цифровий дисплей та елементи керування
- Автоматична система розморожування
- Шланг для зливу: 5 м
- Розміри: 595 x 530 x 970 мм
- Робоча температура: 5 ° x 35 ° мм
- Продуктивність: 65 л/добу
- Вологість: 26 - 90%
- Циркуляція: 400 м²/год
- Площа покриття: 100 м²
- Потужність: 750 Вт
- Вага: 39 кг
Максимальна потужність* 750 Вт Тип продукту* Осушувач повітря Місткість 65 л/добу Рекомендована зона покриття 100 м² Потік повітря 400 м²/год Вага 43 кг Гарантія для компаній* 12 місяців Колір Синій
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Scheppach |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 5,5 кВт |
| Напряжение | 380 В |
| Тип привода | ременный |
| Тип запуска | Non-VSD |
| Резьбовое соединение | G3/4" |
| Уровень шума | 64±2 дБ(А) |
| Давление воздуха | 10 Бар |
| Габаритные размеры | 750х600х820 мм |
| Емкость масла в картере, л | 7 л |
| Продуктивность изделия | 690 л/мин |
| Температура окружающей среды | 一5~+45 |
- Цена: Цену уточняйте

