


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Технічні характеристики: Домкрат NEO Tools 10-452
| Тип | гідравлічний |
| З електроприводом | немає |
| Вантажопідйомність | 5 т |
| Мінімальна висота | 215 мм |
| Макс. висота підйому | 413 мм |
| Кейс для зберігання | немає |
| Комплектація | домкрат, важіль |
| Вага | 4,3 кг |
| Додатково | |
|---|---|
| Міцний та надійний елемент із масивної сталі, призначений для підйому важких вантажів. З максимальною вантажопідйомністю 5 тонн цей домкрат ідеально підходить для використання в автомайстернях, сервісних центрах і транспортних компаніях. Він також є чудовим доповненням до гаражного обладнання. |
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Страна производитель | Китай |
| Грузоподъемность | 2000 кг |
| Высота подъема | 360 мм |
| Высота подхвата | 150 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 606 ₴

