


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Технічні характеристики: Домкрат NEO Tools 10-453
| Тип | гідравлічний |
| З електроприводом | немає |
| Вантажопідйомність | 8 т |
| Мінімальна висота | 230 мм |
| Макс. висота підйому | 456 мм |
| Кейс для зберігання | немає |
| Комплектація | домкрат |
| Вага | 5,5 кг |
| Додатково | |
|---|---|
| Міцний, сталевий пляшковий домкрат нагоді в кожній майстерні, а також є відмінним додатковим оснащенням гаража. Відповідність європейським стандартам безпеки підтверджує сертифікат CE. Бренд NEO орієнтований на професіоналів. |
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Страна производитель | Китай |
| Грузоподъемность | 2000 кг |
| Высота подъема | 360 мм |
| Высота подхвата | 150 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: Цену уточняйте

