




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цоколь:HIR2 (9012)
Потужність:50W
Світлодіод (чіп):TNX
Напруга:12V DC
Водонепроникність:IP 65
Матеріал:Алюміній/мідь
Кольорова температура:6000К
Термін служби діода:> 30 000 годин
Робоча температура:-40C-+85C
Застосування: лінзована блок фара.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | STR |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| CAN-BUS (обманка) | Нет |
| Мощность | 50W |
| Охлаждение | Вентилятор |
| Робоча напруга | 12В |
| Серия | ALed X (50W) |
| Температура | 6000K |
| Цоколь | 9012 (HIR2) |
- Цена: 3 168 ₴

