
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Водії, які хочуть встановити світлодіодні лампи, можуть придбати високопродуктивні лампи головного освітлення Narva Range Performance LED з наступними перевагами:
- Яскраве біле світло 6500 К, що надає автомобілю стильного зовнішнього вигляду.
- Компактний дизайн для простого підключення та використання
- Надійна робота з подвійним відведенням тепла
- Точний світловий промінь для підвищення безпеки
- Сумісно з більшістю автомобілів та вантажівок
- Напруга - 12/24 В
- Потужність - 24 Вт
- Немає вбудованих обманок
Характеристики:
- Тип лампи: H8-11 (PGJ19-1/2/3),
- Вигляд: Світлодіодна,
- Цоколь: PGJ19-1/2/3,
- Потужність, W:24.
- Температура кольорів: 6500 K.
- Колір свічення: Холодний білий.
- Кількість ламп в упаковці: 2.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | LED |
| Производитель | Narva |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| CAN-BUS (обманка) | Нет |
| Мощность | 24W |
| Охлаждение | Вентилятор |
| Робоча напруга | 12-24В |
| Температура | 6500K |
| Цоколь | H8-11 |
- Цена: 38 615 ₴

