
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Технічні характеристики:
- Тип: світлодіодна (LED)
- Призначення: головне світло
- Кількість в упаковці: 2 шт
- Цоколь: H3
- База цоколя: PK22s
- Потужність: 16 Вт
- Напруга: 12/24 В
- Колірна температура: 6500 К
- Колір світіння: білий
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | LED |
| Производитель | Narva |
| Страна производитель | Китай |
| Цоколь | H3 |
| Пользовательские характеристики | |
| CAN-BUS (обманка) | Нет |
| Мощность | 16W |
| Охлаждение | Вентилятор |
| Робоча напруга | 12-24В |
| Температура | 6500K |
- Цена: 39 162 ₴

