



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики товару:
-
Тип лампи: H8/H11/H16
-
Маркування цоколя: PGJ19-1/PGJ19-2/PGJ19-3
-
Тип лампи: Світлодіодна
-
Потужність: 15,5 Вт
-
Температура: 5800 K
-
Напруга: 12 В
-
Колір світіння: Білий
-
У комплекті: 2 шт.
Застосування:
- Дальнє світло
- ближнє світло
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | LED |
| Производитель | Philips |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| CAN-BUS (обманка) | Нет |
| Мощность | 15,5W |
| Охлаждение | Радіатор |
| Робоча напруга | 12В |
| Температура | 5800K |
| Цоколь | H16, H8-11 |
- Цена: 34 568 ₴

