

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодні лампи Tungsram Megalight LED H4 6000K P43t-38 60430 PB2
Технічні характеристики:
- Тип Н4
- Цоколь Н4
- кольорова температура 6000 К
- Термін життя 50.000 годин
- Гарантія 1 рік
- живлення 12 В постійного струму
- Матеріали Алюміній
- Мікропроцесор Двоядерний
- Марка Вольфрам
- Водонепроникний IP65
- Без УФ-обробки так
- Автоматичне запалювання Сумісний
- споживана потужність 24 Вт
- Люмен 3200лмс
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 60430 |
| Производитель | Tungsram |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| CAN-BUS (обманка) | Нет |
| Мощность | 24W |
| Охлаждение | Радіатор |
| Робоча напруга | 12В |
| Световой поток | 3200Lm |
| Температура | 6000K |
| Цоколь | H4 H/L |
- Цена: 38 499 ₴

