



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модельний ряд світлодіодних ламп Infolight поповнился новинкою Infolight F3-Pro H27.
LED-лампи володіють системою комбінованого охолодження світлодіодних CSP-діодів. Мають вбудований драйвер, який працює в діапазоні напруги 9–16 В. Потужність світлодіодної лампи Infolight F3-Pro H27 — 30 Вт. Колірна температура даних LED-ламп — 6000К.
Переваги Infolight F3-Pro:
- компактні
- зручні при встановленні
- за своїми габаритами трохи перевищують штатні галогенні лампи
Світлодіодна LED-лампа Infolight F3-Pro H27:
- Максимальна потужність — 30 Вт
- Тип діодів — CSP
- Кількість діодів — 16
- Діапазон робочої напруги — 9–16 В
- Світловіддача — 5600 лм
- Колірна температура — 6000К
- Комбінована система охолодження (пасивне/активне)
- У комплекті — 2 шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Infolight |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| CANBUS(обманка): | Немає |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Драйвер: | Вбудований |
| Кельвіни: | 6000K |
| Количество светодиодов | 16 |
| Мощность, Вт | 30W |
| Робоча напруга: | 12V |
| Светоотдача | 5600lm |
| Тип охлаждения | Активний (кулер) |
| Тип светодиодов | CSP |
| Цоколь лампи: | Н27(880) |
- Цена: 1 245 ₴

