




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодна LED лампа Sho-Me F1 – це новинка у світі автомобільних LED ламп.
Мають ефективні Philips Lumileds Z ES кристали. Загальний світловий потік – 6000Лм на обидві ламни із загальною потужністю 30 Ватт.
Система охолодження ламп побудована на базі радіатора c стрічковими елементами, не перегрівається навіть у ході тривалого використання - це найнадійніший і результативніший спосіб, який добре працює з потужними кристалами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sho-Me |
| Страна производитель | Китай |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Пользовательские характеристики | |
| CANBUS(обманка): | Немає |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Драйвер: | Зовнішній |
| Кельвіни: | 6000K |
| Количество светодиодов | 6 |
| Мощность, Вт | 30W |
| Робоча напруга: | 12V |
| Светоотдача | 6000lm |
| Тип светодиодов | Philips Lumileds Z ES |
| Цоколь лампи: | HB3(9005) |
- Цена: 1 891 ₴

