




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модельний ряд світлодіодів торгової марки Sho-Me поповнився новинкою - Sho-Me F3
LED лампи мають систему пасивного охолодження (без кулера) LED діодів CSP.
Мають убудований драйвер, що працює в діапазоні напруги 9-16 V.
Потужність LED лампи Sho-Me F3 – 20 W.
Колірна температура даних LED ламп - 6500 К.
Переваги LED Sho-Me F3:
- компактні
- зручні при встановленні
- за своїми габаритами трохи перевищують штатні галогенні лампи
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sho-Me |
| Страна производитель | Китай |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Пользовательские характеристики | |
| CANBUS(обманка): | Немає |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Драйвер: | Вбудований |
| Кельвіни: | 6500K |
| Количество светодиодов | 6 |
| Мощность, Вт | 20W |
| Робоча напруга: | 12V |
| Светоотдача | 4000lm |
| Тип светодиодов | CSP |
| Цоколь лампи: | H1 |
- Цена: 982 ₴




