




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодна LED лампа Sho-Me F4 – це новинка у світі автомобільних LED ламп.
Мають ефективні G-XP LED chip кристали. Загальний світловий потік – 6000Лм на обидві лампи із загальною потужністю 40 Ватт.
Система охолодження ламп побудована на базі радіатора та кулера, це найнадійніший і результативніший спосіб, який добре працює з потужними кристалами.
Основні особливості автомобільних Світлодіодна LED лампа Sho-Me F4:
-компактні розміри, що вміщаються в будь-яку оптику;
-Сучасні LED кристали G-XP LED chip із високим коефіцієнтом потужності;
-точна світлотіньова межа, для захисту від засліплення зустрічних машин;
-Термін експлуатації понад 50000 годин
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sho-Me |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| CANBUS(обманка): | Є |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Драйвер: | Зовнішній |
| Кельвіни: | 6500K |
| Количество светодиодов | 6 |
| Мощность, Вт | 40W |
| Робоча напруга: | 24V |
| Светоотдача | 6000lm |
| Тип охлаждения | Активний (кулер) |
| Тип светодиодов | G-XP |
| Цоколь лампи: | H1 |
- Цена: 2 085 ₴

