
Модельний ряд світлодіодів Sho-Me поповнився новинкою Sho-Me F6
LED лампи мають систему комбінованого охолодження LED діодів G-CR LED chip.
Мають зовнішній драйвер, що працює у діапазоні напруги 11-30 V.
Потужність LED лампи Sho-Me F6 – 32 W.
Колірна температура даних LED ламп - 6500 К.
Переваги LED Sho-Me F6:
- компактні
- зручні при встановленні
- за своїми габаритами трохи перевищують штатні галогенні лампи
- індивідуальний чіп для автоматичного освітлення
- подвійна мідна підкладка, ефективна теплопровідність
- потужний вентилятор охолодження (надійне відведення тепла)
- інтелектуальна система контролю температури, вбудована у легкий корпус
- ступінь захисту оболонки IP65 - водонепроникна, може нормально працювати навіть в екстремальних умовах, таких як дощ чи сніг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sho-Me |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| CANBUS(обманка): | Немає |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Драйвер: | Вбудований |
| Кельвіни: | 6500K |
| Количество светодиодов | 6 |
| Мощность, Вт | 32W |
| Робоча напруга: | 12V |
| Светоотдача | 5000lm |
| Тип охлаждения | Активний (кулер) |
| Тип светодиодов | G-CR |
| Цоколь лампи: | H1 |
- Цена: 1 540 ₴

