




Світлодіодна LED лампа Sho-Me F6 Pro H7– це новинка у світі автомобільних LED ламп.
Мають ефективні 3570 CSP Chip кристали. Загальний світловий потік – 7000 Lm на обидві лампи із загальною потужністю 35 Ватт.
Система охолодження ламп побудована на базі радіатора та кулера, це найнадійніший і результативніший спосіб, який добре працює з потужними кристалами.
Основні особливості автомобільних Світлодіодна LED лампа Sho-Me F6 Pro:
- Компактні розміри, що вміщаються в будь-яку оптику;
- Сучасні LED кристали 3570 CSP Chip із високим коефіцієнтом потужності;
- Точна світлотіньова межа, для захисту від засліплення зустрічних машин;
- Термін експлуатації понад 50000 годин.
Технічні характеристики:
- Цоколь: H7;
- Загальна потужність: 35W;
- Вхідна напруга: 9-16V;
- Вбудований CANBUS;
- Світловий потік: 7000Lm;
- Колірна температура: 6000К;
- Ступінь захисту: IP67;
- Охолодження: радіатор + кулер;
- Час експлуатації: >50000 годин;
- Робоча температура: -40+80℃;
- Гарантія: 12 місяців;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sho-Me |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| CANBUS(обманка): | Є |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Драйвер: | Зовнішній |
| Кельвіни: | 6000K |
| Количество светодиодов | 6 |
| Мощность, Вт | 35W |
| Робоча напруга: | 12V |
| Светоотдача | 7000lm |
| Тип охлаждения | Активний (кулер) |
| Тип светодиодов | 3570 CSP Chip |
| Цоколь лампи: | H7 |
- Цена: 1 641 ₴

