



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ксенон Infolight 50W + обманка - це якісно новий рівень автомобільного головного світла. Світловий потік, створюваний ксеноновими лампами, максимально наближений до природного денного світла, що забезпечує більш природне сприйняття дороги за будь-яких погодних умов.
Ксенон це не просто данина моді чи бажання якось виділити свою машину ксеноновими фарами із загальної маси. Вся продукція має високу якість за відносно низьку ціну, що робить цей бренд абсолютним лідером продажу ксенону.
Комплекти ксенону Infolight 50W +обманка встановлюються майже на будь-який автомобіль, а також мають вбудовані системи блокування при розбитті лампи і обриві (короткому замиканні) високовольтних проводів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Infolight |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Ксенон |
| Пользовательские характеристики | |
| CANBUS(обманка): | Є |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Кельвіни: | 4300K |
| Конектори: | KET |
| Мощность, Вт | 50W |
| Робоча напруга: | 12V |
| Тип баласту: | Standart |
| Цоколь лампи: | Н27(880) |
- Цена: 4 286 ₴

