


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал та покриття: Конструкційна сталь \ Оксидування
Гасіння звуку: 26дБ 60%
Конструктивні особливості:
-Камери: 9+1 (аналог 15 камер)
-Нерозбірний
-Попередня розширювальна камера
-Плаваючий сепараторний блок
-Можливість автоматичного режиму стрільби: Так
-Колір: чорний
-Покриття: вороніння
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Steel |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 490 |
| Диаметр | 37 мм мм |
| Довжина, см | 215 мм |
| Дульна різьба | M14 x 1 LH |
| Калибр | 7,62 х 39 мм |
| Пакування | Картонна коробка |
- Цена: 4 680 ₴

