


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надміцний, тримає всі навантаження, що і сама зброя
Ефективність: 32-34 дБ
Покриття: вороніння
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Steel |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 590 |
| Диаметр | 42 мм мм |
| Довжина, см | 210 мм |
| Дульна різьба | М18 х 1.5 LH |
| Калибр | 7,62 х 39 мм |
| Пакування | Картонна коробка |
- Цена: 8 900 ₴

