




На створення гвинтівок серії RX надихнуло місто всесвітньої спадщини, колиску гуманізму – Урбіно в Італії. Лінія RX була створена з урахуванням нового завдання: розробки та реалізації чогось особливого, що могло б подарувати нові емоції як захопленим стрільцям, так і тим, хто просто хоче розважитись на відкритому повітрі чи у тирі. RX являє собою ідеальне поєднання елегантних та ергономічних форм, технічної ефективності та уваги до деталей. Нова система PRO ADAPTIVE CHECKERING є особливим рифленням, яке розташовується в критично важливих частинах ложа гвинтівки, дозволяючи інтуїтивно, на дотик, знайти правильне положення рук, для кращого і надійного охоплення. Також у комплект гвинтівки включені різнокольорові змінні накладки MULTI GRIP SYSTEM, для цівки та пістолетної рукояті, які дають можливість надати гвинтівці індивідуальності. Гвинтівка оснащена автоматичним запобіжником, який вмикається під час кожного зведення гвинтівки, убезпечуючи від випадкового пострілу. Зведення гвинтівки здійснюється за допомогою підствольного важеля, такий тип пневматики є точнішим за рахунок нерухомості ствола. Також в комплектацію Combo входить чудовий оптичний приціл змінної кратності 3-9х40 з фокусуванням на об'єктиві. Гвинтівка оснащена газовою пружиною, що дає можливість тримати гвинтівку у зведеному стані, необмежено довго за часом і робить більш м'якою віддачу, що призводить до збільшення показників купчастості при стрільбі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stoeger |
| Тип боеприпасов | Свинцовые пули |
| Тип взвода | Подствольный рычаг |
| Дополнительные | |
| Предохранитель | Автоматический |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність магазина | 1 |
| Вес (кг) | 3 кг |
| Довжина ствола, мм | 420 мм |
| Енергія, Дж | 32 |
| Загальна довжина, мм | 1090 мм |
| Калибр | 4,5 мм мм |
| Начальная скорость | 305 м/с м/сек |
| Прицельные приспособления | Оптичний приціл, цілик та мушка |
| Тип пневматики | Пружинно-поршнева |
| Тип пружины | газова пружина |
| характеристика прицілу | 3-9х40АО |
- Цена: 12 402 ₴




