
На створення гвинтівок серії RX надихнуло місто всесвітньої спадщини, колиску гуманізму – Урбіно в Італії. Лінія RX була створена з урахуванням нового завдання: розробки та реалізації чогось особливого, що могло б подарувати нові емоції як захопленим стрільцям, так і тим, хто просто хоче розважитись на відкритому повітрі чи у тирі. RX являє собою ідеальне поєднання елегантних та ергономічних форм, технічної ефективності та уваги до деталей. Нова система PRO ADAPTIVE CHECKERING є особливим рифленням, яке розташовується в критично важливих частинах ложа гвинтівки, дозволяючи інтуїтивно, на дотик, знайти правильне положення рук, для кращого і надійного охоплення. Також у комплект гвинтівки включені різнокольорові змінні накладки MULTI GRIP SYSTEM, для цівки та пістолетної рукояті, які дають можливість надати гвинтівці індивідуальності. Гвинтівка оснащена автоматичним запобіжником, який вмикається під час кожного зведення гвинтівки, убезпечуючи від випадкового пострілу. Це пружинно-поршнева гвинтівка із типом взводу «перелом ствола». Як прицільні пристосування є мушка з оптоволоконною ниткою і цілик, що регулюється по вертикалі та горизонталі. Також для встановлення різних прицільних пристосувань є планка з типом кріплення «ластівчин хвіст». Приклад може регулюватися як за висотою (до +20 см), так і за довжиною (+7 см/-7 см) завдяки спеціальним різнобарвним вставкам, що дозволить кожному стрілці адаптувати гвинтівку під свої анатомічні особливості. Збоку на стволі є невелика планка Пікатінні для встановлення аксесуарів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stoeger |
| Тип боеприпасов | Свинцовые пули |
| Тип взвода | Перелом ствола |
| Дополнительные | |
| Предохранитель | Автоматический |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність магазина | 1 |
| Вес (кг) | 3 кг |
| Довжина ствола, мм | 462 мм |
| Енергія, Дж | 32 |
| Загальна довжина, мм | 1122 мм |
| Калибр | 4,5 мм мм |
| Начальная скорость | 360 м/с м/сек |
| Прицельные приспособления | Оптоволоконная мушка червоного кольору |
| Тип пневматики | Пружинно-поршнева |
| Тип пружины | вита пружина |
- Цена: 8 109 ₴

