
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Gamo Replay-10 оснащена запатентованою 10-кратною системою швидкого пострілу GEN1, яка вже стала еталоном на ринку. Ця ексклюзивна технологія базується на багатозарядному поворотному магазині, який дозволяє стрільцю зробити до 10 пострілів, не торкаючись жодної кулі, підвищуючи автономність користувача, скорочуючи час перезаряджання та забезпечуючи більш інтенсивну та приємну стрільбу. Gamo Replay 10 додатково комплектується оптичним прицілом 4×32, що гарантує успішне влучання в ціль.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamo |
| Страна производитель | Испания |
| Тип боеприпасов | Свинцовые пули |
| Тип взвода | Перелом ствола |
| Дополнительные | |
| Прицельные приспособления | Оптический прицел |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність магазина | 10 |
| Вес (кг) | 3,1 кг |
| Енергія, Дж | 24 |
| Загальна довжина, мм | 1130 мм |
| Калибр | 4,5 мм мм |
| Магазин | З'ємний |
| Материал ложа | Полімер |
| Начальная скорость | 386 м/с м/сек |
| Тип пневматики | Пружинно-поршнева |
| Тип пружины | газова пружина |
| Цвет | Чёрный |
| характеристика прицілу | 4x32 |
- Цена: Цену уточняйте

