



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Італійська компанія Negrini - лідер у виробництві пластикових кейсів для зберігання і перенесення зброї і патронів. Багаторічні традиції виготовлення кейсів і сучасне виробництво дозволило компанії досягти видатного якості.
Даний кейс можна застосовувати для перенесення напівавтоматичної зброї в розібраному стані та двостволок в розібраному стані.
Міцний пластик в поєднанні з високоякісним наповнювачем надійно захистить вашу зброю від ударів і подряпин.
Кодові замки виготовлені зі сталі і дозволяють встановити комбінацію з трьох цифр для захисту вмісту кейса.
Петлі всіх кейсів Negrini виготовлені зі сталі, що також підвищує термін експлуатації виробу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Negrini |
| Страна производитель | Италия |
| Цвет | Черный |
| Материал | Пластик |
| Тип | Кейс |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3,5 кг |
| Довжина, см | 93,5 см |
| Размер | 935х24х65 мм |
- Цена: Цену уточняйте

