




Коліматорний приціл Frenzy-X 1x19x28 GenII з розміром точки 3 MOA має функцію датчика руху, який забезпечує автовідключення підсвічування, якщо Ви забудете його вимкнути. Прицільна точка має 9 денних режимів інтенсивності та 2 режими сумісних з приборами нічного бачення. Приціл працює 50 000 годин від батереї CR2032. Батарейний відсік розташований збоку, щоб не втрачати «нуль» при заміні батареї. Frenzy-X 1x19x28 GenII має асферичну лінзу, яка мінімізує аберації та не спотворює зображення. Дизайн прицілу дозволяє використовувати його з пістолетною мушкою. Кліки поправок чутні та чіткі. Корпус прицілу виготовлений з алюмінієвого сплаву 7075 T6, твердість якого дорівнює твердості сталі, має стандарт водонепроникності IPX7 (витримує 30 хв на глибині 1 м). Коліматор витримує температури від -20 до +55 °С. Приціл має футпринт MOJ (як у популярних Trijicon RMR/SRO), що робить його універсальним в установці.
У комплект входить: кріплення Weaver, шестигранний ключ, гумова кришка об’єктива, посібник користувача та тканина для чищення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vector Optics |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 40 |
| Водонепроницаемость | Так, IPX-7 |
| Высота | 36 мм |
| Джерело енергії | 1 x CR2032 |
| Довжина, см | 46 мм |
| Кратность увеличения | 1х |
| Крепеж | Вівер/Пікатінні |
| Максимальний діапазон поправок | 45 MOA (вертикаль) 45 MOA (горизонталь) |
| Материал | Алюминий 7075-Т6 |
| Розмір прицільної марки | 3 MOA |
| Рівні яскравості підсвічування | 11 |
| Цвет | Черный матовый |
| Ширина | 30 мм |
- Цена: Цену уточняйте






