




Моноблок з виносом для оптичного прицілу MSM-02 – це кріплення, виконане у вигляді моноблоку, призначене для використання на гвинтівках типу AR-10 та AR-15.
Моноблок для оптичного прицілу MSM-02 є спеціальним кріпленням, має зменшену вагу, можливість приєднання додаткових аксесуарів та забезпечує зручне розташування прицілу відповідно до ока стрільця.
Особливістю моноблоків для оптичних прицілів ДАВІКА є наявність власної системи кріплення SMAI, яка дозволяє встановлення різноманітних за розміром планок Пікатінні на кріплення оптичного прицілу. Це значно розширяє функціонал кріплення для оптики та робить можливим створення навколо нього цілої системи аксесуарів, які можуть бути швидко приєднані до вашої зброї.
Моноблок для оптики MSM-02 може бути виготовлений з нахилом, що дозволяє суттєво розширити діапазон вертикальних поправок прицілу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Davika |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 38 мм |
| Відстань між кільцями | 60 мм |
| Диаметр | 34 мм мм |
| Довжина, см | 127 мм |
| Крепеж | Вівер/Пікатінні |
| Материал | 7075-T6 алюміній |
- Цена: Цену уточняйте



